Mūsų klientai

Įmonės dirbančios naftos/dujų ir vėjo energetikos sektoriuose, gamybos įmonės

Mūsų klientai

Klientų atsiliepimai

UAB „Finėja“ atliko užsakymą laiku ir kokybiškai, pasižymėjo geru darbų organizavimu, prisilaikė atitinkamų saugumo priemonių bei taisyklių reikalavimų, o darbus atliko aukštos kvalifikacijos darbuotojai. Darbų eiga buvo nuolat kontroliuojama UAB „Finėja“ atsakingų darbuotojų, kurie vykdė fotofiksaciją. Tokiu būdu, UAB „Adminta“  iš UAB „Finėja“ pirko tikrai kokybišką paslaugą, kur kokybės ir kainos santykis buvo optimaliausias. Galėtume atsakingai rekomenduoti šią įmonę, kaip patikimą partnerį.

Aleksej Jegorov

Direktorius, UAB „Adminta“

Darbas kartu su UAB „Finėja“ buvo labai gera patirtis mūsų įmonei. 2017 metais mes pasisamdėme UAB Finėja aukštalipius dideliam projektui Olandijoje. Bendravimas su UAB „Fineja“ administracija ir technikais buvo labai malonus. Technikai buvo nusiteikę darbui ir puikiai jį atliko.

Mick Bakker

Vykdantysis direktorius, VANDESKY BV

UAB "Fineja" pramoniniai alpinistai atliko techninę priežiūrą ir inspekciją sunkiai pasiekiamose vietose. Šios bendrovės teikiamos paslaugos yra puikios, mes neturėjome su ja jokios blogos patirties. Atsakymo ir mobilizacijos laikas yra labai greitas ir visuomet galima rasti sprendimą, bet kuriai situacijai. Verta paminėti sklandžius bendravimo ir susitarimo įgūdžius. Rekomenduoju UAB „Finėją“ darbui aukštyje ir sunkiai pasiekiamose vietose, nes visas jų atliktas darbas buvo aukščiausios kokybės ir jie įrodė savo profesionalumą.

Arturs Drebots

Projektų vadybininkas, AERODIUM TECHNOLOGIES LTD