Apie mus

UAB “Finėja“ komanda jau daugiau kaip 5 metai teikia pramoninio alpinizmo paslaugas

Trumpai apie mus

UAB “Finėja“ komanda jau daugiau kaip 5 metai teikia pramoninio alpinizmo paslaugas. Sukaupę didelę patirtį, UAB „Finėja“ darbuotojai susivienijo tam, kad savo klientams galėtų pasiūlyti pačias efektyviausias bei optimaliausias aukštalipybos objektų, naujų pramoninių projektų vystymo ir valdymo  paslaugas.

Esame pilnai atsidavę savo veiklai, taip pat puikiai suprantame ir išmanome šios srities subtilybes. Savo darbe nuolatos optimizuojame procesus, taikydami inovatyvias technologijas, kurių dėka galime pasiūlyti ne tik unikalius ir kiekvienam klientui išskirtinius sprendimus, bet ir patrauklią kainą.

Mumis jau pasitikėjo ne viena Lietuvos ir užsienio kompanija. Lietuvoje dažniausiai atliekame daugiaaukščių namų fasadų priežiūros ir remonto darbus. Užsienyje esame atlikę Olandijos, Vokietijos, Danijos ir Belgijos vėjo jėgainių parkų inspekciją, jėgainių montavimo ir dažymo darbus. Šanchajuje (Kinija) “Shanghai Disney Resort” atlikome vėjo tunelio konstrukcijų montavimo ir priežiūros darbus.

Mūsų misija – teikti aukščiausios kokybės aukštalipybos ir kitas paslaugas, atsižvelgiant į klientų poreikius.
Mūsų vertybės – sąžiningumas, atsakingumas, profesionalumas.

Apie mus rašo:
http://kauno.diena.lt/naujienos/klaipeda/miesto-pulsas/sanchajuje-dirbe-klaipedieciai-galejo-pasijusti-it-zvaigzdes-753415?full

Mūsų klientai